Vraždy v kruhu: Muž na dně

Vra dy v kruhu Mu na dn Krimin ln rom n Ivy Proch zkov je p edehrou seri lu Vra dy v kruhu s Ivanem Trojanem Richardem Kraj em a Hanou Vagnerovou v hlavn ch rol ch jeho vys l n chyst esk televize od ledna V rom nu poz

 • Title: Vraždy v kruhu: Muž na dně
 • Author: Iva Procházková
 • ISBN: null
 • Page: 349
 • Format: Hardcover
 • Krimin ln rom n Ivy Proch zkov je p edehrou seri lu Vra dy v kruhu s Ivanem Trojanem, Richardem Kraj em a Hanou Vagnerovou v hlavn ch rol ch, jeho vys l n chyst esk televize od ledna 2015 V rom nu pozn v me hrdiny s asov m p edstihem dvou let, sledujeme za tky jejich vztah , jsme u sam ch ko en jejich pozd j ch televizn ch osud Kolik motiv m e m t jedna vKrimin ln rom n Ivy Proch zkov je p edehrou seri lu Vra dy v kruhu s Ivanem Trojanem, Richardem Kraj em a Hanou Vagnerovou v hlavn ch rol ch, jeho vys l n chyst esk televize od ledna 2015 V rom nu pozn v me hrdiny s asov m p edstihem dvou let, sledujeme za tky jejich vztah , jsme u sam ch ko en jejich pozd j ch televizn ch osud Kolik motiv m e m t jedna vra da Kolem mrtv ho z jezera se vyno plej da sv r zn ch osob od p stitele konop p es renomovan ho architekta, promiskuitn ho policistu a po tajemnou Kub nku S neortodoxn m kriminalistou Holinou se budeme prod rat labyrintem vy et ov n a p itom nahl dneme hluboko do ivot propojen ch pletivem siln ch emoc a rozporupln ch in.

  • Best Download [Iva Procházková] × Vraždy v kruhu: Muž na dně || [Science Fiction Book] PDF ç
   349 Iva Procházková
  • thumbnail Title: Best Download [Iva Procházková] × Vraždy v kruhu: Muž na dně || [Science Fiction Book] PDF ç
   Posted by:Iva Procházková
   Published :2019-07-18T15:10:05+00:00

  2 thoughts on “Vraždy v kruhu: Muž na dně

  1. Iva Proch zkov was born in Olomouc, Czechoslovakia, in 1953 She spent most of her childhood in Prague After graduating from J Neruda grammar school, she could not go on to university for political reasons She worked in various jobs, among others as a cleaner and a cook In 1983 she emigrated to Austria with her husband, the film director Ivan Pokorn , and their children She spent eleven years in exile first in Austria and then in Germany She wrote plays and books, the latter mainly for children and young people, with some of them gaining substantial recognition After returning to the Czech Republic in 1995, she began to work together with Czech publishers such as Melantrich, Albatros, Amulet, Mlad Fronta, Arsci and others She has worked for the Czech TV and is currently devoting all of her time to writing She now lives in Prague.

  2. Dostala se mi do ruky náhodou. A protože autorčina tvorba pro děti se mi mimořádně líbí a navíc recenze na tuhle detektivku také nejsou nejhorší, tak jsem ji i otevřela. A začetla se. A jsem ráda. Jde o svébytný detektivní román, televizní seriál to nepřipomíná a jsem ráda. Do děje jsem se nechala vtáhnout snadno a hned. Chvílemi mi to stylem i námětem připomíná některé severské detektivky, které jsem četla.Po dokončení: Tahle kniha stojí za přečetní, [...]

  3. 3,5 trochę za dużo o astrologii (po co badania DNA i odcisków palców, skoro sprawę kryminalną można rozwiązać stawiając horoskop?) Poza tym całkiem dobrze się czyta, zagadka skomplikowana, książka fajnie napisana.

  4. Jan Šťastný to načetl velmi dobře, v podstatě ale tuhle kriminálku povýšil na úroveň, které by jinak sama o sobě nedosahovala. Další díl už si nechám ujít.

  5. Czeski kryminał policyjny. Fajny, choć trudno powiedzieć czy naprawdę sama książka czy bardziej, że to coś innego. Ale intryga całkiem, całkiem. Choć nie w stylu Holmesa czy Poirota.

  6. Celkově dobře promyšlenou detektivku s množstvím falešných pachatelů a jejich vlastními pohledy na průběh pátrání nakonec naprosto zkazí závěr.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *