CEO Slayer

CEO Slayer W po owie XXI wieku cz owiek ma o znaczy wiatem rz dz korporacje powszechne s oszukiwanie klient w i wyzysk pracownik w W starciu z instytucjami finansowymi i koncernami farmaceutycznymi jednostka n

 • Title: CEO Slayer
 • Author: Marcin Przybyłek
 • ISBN: 9788378185154
 • Page: 420
 • Format: Paperback
 • W po owie XXI wieku cz owiek ma o znaczy, wiatem rz dz korporacje, powszechne s oszukiwanie klient w i wyzysk pracownik w W starciu z instytucjami finansowymi i koncernami farmaceutycznymi jednostka nie ma szans Nie inaczej jest w Warszawie, gdzie banki bezkarnie okradaj ludzi, a producenci lek w wp dzaj ich w choroby.Niespodziewanie w tym mroku rozb yska p omyk nadW po owie XXI wieku cz owiek ma o znaczy, wiatem rz dz korporacje, powszechne s oszukiwanie klient w i wyzysk pracownik w W starciu z instytucjami finansowymi i koncernami farmaceutycznymi jednostka nie ma szans Nie inaczej jest w Warszawie, gdzie banki bezkarnie okradaj ludzi, a producenci lek w wp dzaj ich w choroby.Niespodziewanie w tym mroku rozb yska p omyk nadziei Dyrektorzy wielkich firm padaj ofiar CEO Slayera, tajemniczego m ciciela, r wnie jak oni bezwzgl dnego, silnego i brutalnego A kolejne pobicia s natychmiast nag a niane przez kibicuj ce m cicielowi media.Za pot nie zbudowanym, skrywaj cym twarz pod facenetem mistrzem sztuk walki korporacje wysy aj r wnie jak on przebieg ego i sprawnego detektywa kobiet , kt ra cynizmem i wyrachowaniem bije na g ow nawet upokorzonych mened er w.Warszawa staje si aren zmaga samotnego anio a z piekielnymi bestiami W tej nier wnej walce z wykorzystaniem najnowszych technologii CEO Slayer ma jednak cichych sojusznik w opini publiczn , media i nie tylko.

  • Best Download [Marcin Przybyłek] õ CEO Slayer || [Children's Book] PDF ì
   420 Marcin Przybyłek
  • thumbnail Title: Best Download [Marcin Przybyłek] õ CEO Slayer || [Children's Book] PDF ì
   Posted by:Marcin Przybyłek
   Published :2019-08-14T04:52:09+00:00

  2 thoughts on “CEO Slayer

  1. Polski pisarz science fiction, z wykszta cenia lekarz medycyny Przez 6 lat pracowa w koncernie farmaceutycznym, p niej za o y firm szkoleniow.Debiutowa w czerwcu 2000 roku w miesi czniku wiat Gier Komputerowych tworz c rubryk Grao Story Publikowa teksty publicystyczne w Nowej Fantastyce w cyklu Co w duszy gra W Nowej Fantastyce 11 2002 ukaza o si jego pierwsze opowiadanie z cyklu o gamedecu gierczanym detektywie Torkilu Aymorze Gamedec Ma pia pu apka Jego debiutem ksi kowym by zbi r dwunastu opowiada Gamedec Granica rzeczywisto ci, wydany przez wydawnictwo SuperNOWA w 2004 W kwietniu 2006 ukaza si tom drugi, tym razem powie , pt Gamedec Sprzedawcy lokomotyw.

  2. Świat w stosunkowo niedalekiej przyszłości, świat rządzony przez wszechmogące korporacje.Korporacje niestety rządzą już teraz.Swiatem i namiFabuła obraca się w tym co spotyka nas na co dzień - oszustwach wielkich korporacji w celu uzyskania jeszcze większych zysków. Właśnie w tym miejscu pojawia się Rodney Pollock - pogromca i mściciel,który używając zdobyczy nowoczesnej techniki wymierza sprawiedliwość.Jeżeli ktoś pracuje w korporacji i nie lubi swojej pracy - lektura o [...]

  3. Komiksowa jazda bez trzymanki - pełna akcji, pięknych kobiet i odrażających prezesów. Nie brak tu interesujących pomysłów i technologicznych nowinek znanych z innych powieści Przybyłka. Są i nawet motywy anielskie. Trochę momentami wadził mi nazbyt ostry język, ale poza tym było dobrze.

  4. Szybka lekturka. Mimo innego uniwersum, widać wiele motywów powracających z serii Gamedec (np. egzoszkielety). O ile trudno się dziwić zachowaniu przewidywań przyszłości, trąci to pewną powtarzalnością.Sama historia trochę absurdalna, ale wciągająca.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *