Mälestusteta maja (Tänapäeva romaan, # 5)

M lestusteta maja T nap eva romaan On aasta laulupeoaasta hes Eesti v ikelinnas on loomulikult k imas kibekiire ettevalmistust sest naiskodukaitsjad s idavad Tallinna peo korraldamises abistama Siis aga raputab linnakest midagi

 • Title: Mälestusteta maja (Tänapäeva romaan, # 5)
 • Author: Merike Jürjo Krista Mõisnik
 • ISBN: 9789985627181
 • Page: 214
 • Format: Hardcover
 • On aasta 1938, laulupeoaasta hes Eesti v ikelinnas on loomulikult k imas kibekiire ettevalmistust , sest naiskodukaitsjad s idavad Tallinna peo korraldamises abistama Siis aga raputab linnakest midagi t iesti ootamatut oma majast leitakse vaikselt pensionip lve veetva h rra Sandersoni laip Tegu paistab olevat enesetapuga, aga asja uurides leiab kohalik politsei nii mOn aasta 1938, laulupeoaasta hes Eesti v ikelinnas on loomulikult k imas kibekiire ettevalmistust , sest naiskodukaitsjad s idavad Tallinna peo korraldamises abistama Siis aga raputab linnakest midagi t iesti ootamatut oma majast leitakse vaikselt pensionip lve veetva h rra Sandersoni laip Tegu paistab olevat enesetapuga, aga asja uurides leiab kohalik politsei nii m negi kummalise asjaolu M lestusteta maja saavutas kirjastuse T nap ev 2008 aasta romaaniv istlusel kolmanda koha.

  • Unlimited [Contemporary Book] Õ Mälestusteta maja (Tänapäeva romaan, # 5) - by Merike Jürjo Krista Mõisnik ✓
   214 Merike Jürjo Krista Mõisnik
  • thumbnail Title: Unlimited [Contemporary Book] Õ Mälestusteta maja (Tänapäeva romaan, # 5) - by Merike Jürjo Krista Mõisnik ✓
   Posted by:Merike Jürjo Krista Mõisnik
   Published :2019-06-18T14:46:46+00:00

  2 thoughts on “Mälestusteta maja (Tänapäeva romaan, # 5)

  1. Merike Jürjo Krista Mõisnik Is a well-known author, some of his books are a fascination for readers like in the Mälestusteta maja (Tänapäeva romaan, # 5) book, this is one of the most wanted Merike Jürjo Krista Mõisnik author readers around the world.

  2. Mulle väga meeldis. Hea lihtne ning sujuv lugemine. Just selline raamat, mida on mõnus trollis või pargis lugeda, sest ei nõua meeletut süvenemist. Boonuseks on väga asjatundlik kirjeldus eluolust Eesti Vabariigi 1930ndatel aastatel.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *